به پویانش خوش آمدید

پویانش با شعار پویایی آموزش، در حال توسعه فعالیت های خود در زمینه های مختلف دانش آموزی است.

این گروه با تکیه بر سابقه مدیریتی، آموزشی و اجرایی خود سعی در ارائه بروز ترین محتوای مورد نیاز گروه سنی 3 سال تا 18 سال نموده است. در ادامه این مطلب با پویانش بیشتر آشنا می شوید.

درباره پویانش بیشتر بدانیم...

گروه پویانش با سابقه یک دهه فعالیت مستمر آموزشی در حوزه خدمات پژوهش محور دانش آموزی، با ثبت برند در سال 1400، فعالیت خود را با محوریت ارائه خدمات آموزشی به روز در زمینه های مختلف پژوهشی دانش آموزی آغاز نموده است. این شرکت متشکل از کادری با پشتوانه قوی آموزشی، مدیریتی و اجرایی در جهت بهبود و توسعه فضای آموزشی در سطح کشور فعالیت می نماید.

فعالیت های پویانش بر اساس ایجاد یک شبکه مدون در جهت سهولت دسترسی اقشار مختلف جامعه به مباحث آموزشی به روز و محصولات با کیفیت متناسب با طرح درس ها می باشد. طرح های اجرایی و توسعه ای پویانش در 4 مرحله پیش بینی گردیده است. در انتهای 4 مرحله اجرایی، پویانش به لحاظ ارائه خدمات آموزشی، محتواهای آموزشی و محصولات متناسب با آن،  در تلاش برای رقابت با برندهای معتبر خارجی خواهد بود.

https://pooyanesh.ir/wp-content/uploads/2021/09/value.png

ارزش ها در پویانش

در پویانش احترام به مخاطب به عنوان سرلوحه کار تمامی همکاران قرار دارد و ایجاد یک فضای منظم، آرام و آموزشی در کنار توجه به نیازهای مخاطبانمان بعنوان یک ارزش برای کادر مدیریت و کارکنان شرکت می باشد. با توجه به اینکه معتقدیم همواره موارد ریز و درشت مختلفی وجود دارد که بتواند به توسعه شرکت کمک کند، با تمام وجود آماده دریافت پیشنهادات، انتقادات و نظرات شما بزرگواران در جهت توسعه خدمات و محصولات خود می باشد.

https://pooyanesh.ir/wp-content/uploads/2021/09/img-iaw-pietersen-1706.jpg

آموزش در پویانش

پویانش مصمم است تا بتواند بخشی از نیازهای به روز جامعه را شناسایی و با الویت قرار دادن آن ها بتواند دغدغه بسیاری از خانواده ها و مراکز آموزشی را در راستای ایجاد رشته های با محتوای آموزشی و خلاقیتی مناسب برطرف نماید. در همین راستا فعالیت خود را در رشته های مختلف، آغاز نموده است.

نکته قابل توجه ایجاد تمایز چشمگیر در طراحی سرفصل های آموزشی و همچنین طراحی پکیج های آموزشی به منظور ایجاد بهره وری مناسب تر و منظم تر در ارائه سرفصل های آموزشی می باشد. تمامی برنامه ریزی های آموزشی در تیم تحقیق و توسعه پویانش بر اساس موضوعات علمی استوار گردیده است. به نحویکه در همان ابتدای شروع فعالیت با سرفصل های آموزشی پویانش انتظارات از دانش پژوهان کاملا مشخص گردیده است. این موضوع یکی از نقاط تمایز در ارائه خدمات آموزشی می باشد.

https://pooyanesh.ir/wp-content/uploads/2021/09/online759-e1630819083696.jpg

رشته های پویانش

مجموعه فعالیت های پویانش، در رشته های مختلف پژوهش محور و خلاقیتی ویژه سنین 3 الی 18 سال می باشد. پویانش با تمرکز بر روی توسعه سطح محصولات و خدمات آموزشی خود تلاش می کند تا بتواند متناسب با نیازهای بروز مخاطبان خود قدم بردارد.

فاز اول رشته های پویانش در بحث رشته های آموزشی و پژوهشی ترمیک، کارگاهی، سمینارها و وبینارهای آموزشی می باشد. در کنار رشته های آموزشی برگزاری فستیوال های استانی و کشوری در جهت ارزیابی دوره های آموزشی خود در دستور کار قرار دارد.

رشته های مورد فعالیت در فاز اول به شرح ذیل می باشد.:

مهارت های محاسبات ذهنی و چرتکه ای(MAS)

محاسبات سرعتی(Speed Calculations)

ریاضیات ویژه مهد(KG Math)

برنامه نویسی ویژه کودکان(Scratch)

رباتیک مکانیکی  (Robotic)

رباتیک هوشمند  (Robotic)

دومینو(Domino)

جاگورتا (Jagoorta)

سازه های ماکارونی

 

رشته های فوق بصورت ترمیک و با طرح درس های مدون و ادامه دار، به دنبال کسب نتایج ملموس در آموزش فرزندان عزیز این مرز و بوم است.