همانطور که در شرایط اخذ نمایندگی بیان گردید، افراد حقیقی که فاقد مرکز آموزشی هستند می توانند با راهنمایی کارشناسان و مدیران پویانش نسبت به عقد قرارداد با مراکز دیگر در جهت ایجاد فضای برای برگزاری دوره های آموزشی اقدام نماید. پس این موضوع ممانعتی برای افراد با انگیزه بالا ایجاد نمی کند.

همکاران ما در تیم پویانش حداکثر تا 48 ساعت پس از ثبت درخواست، با شما تماس حاصل می نمایند.

پس از ثبت درخواست شما، همکاران ما ابتدا توضیحات مقدماتی در خصوص نحوه فعالیت و رشته ها در اختیار شما قرار می دهند. با این توضیحات شرایط برای ثبت درخواست رجیستری شما فراهم می گردد. پس از ثبت درخواست رجیستری در دوره های تکمیلی شرکت خواهید کرد. پس از آن برای ورود لازم به تجهیز انبار نمایندگی می باشد.

با توجه به نفس فعالیت های پژوهشی و مهارت محور، در اختیار قراردادن تجهیزات برای آموزش یک جز جدایی نا پذیر است. بنابراین در صورت عدم استفاده از ابزار و تجهیزات آموزشی نفس کار که مرتبط با مهارت و پژوهش است زیر سوال خواهد رفت. بنابراین برای آموزش هدفمند موضوعات نیاز به خرید ابزار برای دانش آموزان می باشد.

در پویانش خدمات مختلفی برای شما تدارک دیده ایم. از دوره های ویژه و اختصاصی در بحث مدیریت و تیم سازی، دوره های تولید محتوا برای فضای مجازی، دوره های آموزشی برای مدرسین، دوره های معرفی مراکز هدف و نحوه عقد قرارداد و … . 

علاوه بر این موضوعات در جهت شروع فعالیت نمایندگان، برای تجهیز انبار پلن های مختلفی تعریف شده است که شما می توانید از آن ها استفاده نمایید.

 1. نمایندگی شما در سطح منطقه مورد توافق با شرکت بصورت یکتا تعریف می گردد و پویانش در منطقه تحت پوشش شما هیچ نمایندگی دیگری نخواهد داشت.
 2. شما علاوه بر نمایندگی ارائه خدمات آموزشی پویانش، نمایندگی عرضه محصولات، برگزاری سمینارها و فستیوال های پویانش می باشید.
 3. پس از اخذ شرایط نمایندگی، دسترسی شما به آموزش های پویانش در تمامی رشته با تخفیف ویژه نمایندگان در نظر گرفته خواهد شد.
 4. پس از تایید نمایندگی شما، که نیازمند ثبت تارگت اولیه در شرکت با قیمت عادی محصولات می باشد، محصولات پویانش با قیمت ویژه شبکه نمایندگی در اختیار شما قرار می گیرد.
 5. در راستای حمایت از بند 4 بعنوان شروع کار، پلن های تشویقی اعطای نمایندگی A/B/C در اختیار شما قرار خواهد گرفت که می توانید از آن ها استفاده نمایید.
 6. شما دسترسی کامل به محصولات به روز آموزشی خواهید داشت، که متناسب با سرفصل های جدیدی ایجاد می شوند.
 7. جلسات مشاوره تخصصی پویانش در جهت آشنایی شما با تمامی محصولات و خدمات آموزشی برگزار می گردد.
 8. جلسات مشاوره تخصصی در جهت نحوه شروع فعالیت برای شما برگزار خواد شد.
 9. جلسات آموزشی ویژه نحوه کار در فضای مجازی به شما آموزش داده خواهد شد.
 10. آموزش های لازم در خصوص نحوه جذب، ارتباط با خانواده ها، ارتباط با دانش آموزان و … به شما ارائه می گردد.
 11. آموزش های لازم در زمینه تیم سازی و ایجاد یک سیستم آموزشی به شما ارائه می گردد.
 12. به فایل های کمک درسی پویانش در سایت دسترسی پیدا خواهید کرد و از آن ها در جهت تکمیل مباحث درسی خود استفاده می نمایید.
 13. تمامی اقدامات بعدی توسط مخاطبان در منطقه مورد توافق از طریق شما بعنوان نمایندگی پویانش انجام می گردد.

کلیه دوره های آموزشی در تمامی رشته ها و در تمامی ترم ها، توسط تیم آموزشی پویانش به مدرسین آموزش داده می شوند. به همین جهت حتی اگر مدرسینی با اطلاعات صفر وارد پویانش گردند، به واسطه آموزش های عمومی و اختصاصی توانایی تدریس را پیدا می کنند.

در دوره های آموزشی پویانش علاوه بر تدریس جز به جز رشته ها، سرفصل های کتاب نیز به صورت جداگانه تدریس می گردد تا مدرسین با خیال آسوده به فکر برگزاری دوره های آموزشی برای دانش آموزان خود باشند.

دوره های آموزشی که در پویانش برگزار می گردد به نحوی تنظیم شده است، تا بتواند مدرسین از سطح مبتدی تا پیشرفته را تحت پوشش قرار دهد. این دوره ها با تکیه بر اصول هر رشته و هر ترم آموزشی، در جهت انتقال مطالب مربوط به کلاس داری، نحوه برخورد با دانش آموزان و نحوه تدریس هر رشته گام های بسیار ارزشمندی برداشته است.

پویانش تمامی محصولات خود را با ضمانت کیفیت به دانش آموزان عزیز عرضه می نماید. در صورت ایجاد هر گونه ایراد در محصول ارسالی پویانش خود را موظف به رفع ایراد و ارسال مجدد برای نمایندگی می داند.

مراکز آموزشی به دو صورت می توانند از خدمات ما استفاده نمایند.

 1. در مناطق دارای نمایندگی:  می توانند بصورت مستقیم و یا از طریق دفتر مرکزی به نمایندگی منطقه مورد نظر معرفی شوند و از خدمات و محصولات استفاده نمایند.
 2. در مناطق فاقد نمایندگی، هم می توانند درخواست ثبت نمایندگی داشته باشند و هم می توانند محصولات را بصورت کلی از پویانش خریداری نمایند. طبیعتا در جهت ارائه خدمات به مراکز آموزشی پویانش خود را مسئول دانسته و تلاش می کند تا با کیفیت تمام نسبت به ارائه خدمات و محصولات اقدام نماید.
سوالات بیشتر

فرم زیر را پر کنید