درخواست همکاری

فرم زیر را پر کنید

.

نماینده پویانش شوید

پویانش در راستای توسعه فعالیت های آموزشی و ارائه محصولات خود در سطح کشور، از افراد حقیقی، مراکز آموزشی و مدرسین حوزه کودک و دانش آموز  که حائز شرایط نمایندگی می باشند، دعوت به همکاری می نماید.

در جهت ایجاد یک کسب و کار پویا برای اشخاص حقیقی و توسعه فضای کاری آموزشگاه های مختلف، حمایت ها و پشتیبانی های لازم از طرف پویانش ارائه می گردد. پشتیبانی پویانش در زمینه های مختلفی از جمله ارائه خدمات آموزشی بصورت تخصصی، آموزش مدرسین در نمایندگی های خود، ارائه محصولات با کیفیت ساخت و آموزش، بروز رسانی محتواهای آموزشی و محصولات پژوهشی، برگزاری دوره های مدیریت نمایندگی، جذب و تیم داری، تربیت نیروهای متخصص در جهت ارائه خدمات علمی،آموزشی و پژوهشی نوین، برگزاری سمینارهای آموزشی و فستیوال های استانی و کشوری می باشد.

Cooperation

شرایط اخذ نمایندگی پویانش

01.

دارا بودن محیط آموزشی

توضیح اینکه، در صورتیکه فرد حقیقی بخواهد نمایندگی پویانش را اخد نماید، می تواند با عقد قرارداد با مراکز آموزشی و یا پایگاه هایی که در آن ها امکان برگزاری کلاس وجود دارد، این شرایط را اخذ نماید.

02.

ترجیحا دارای سابقه آموزشی و مدیریتی و یا اجرایی

توضیح اینکه، در صورت عدم سابقه فعالیت های آموزشی می بایست در کلاس های مقدماتی پویانش شرکت نمایید.

03.

توانایی تشکیل تیم آموزشی توسط نمایندگی

نمایندگی های محترم در سطح کشور در جهت توسعه سطح خدمات آموزشی خود، می بایست توانایی تدریس را در خود و یا اعضای تیم ، با پشتیبانی پویانش تقویت نمایند.

04.

توانایی مالی در تجهیز انبار محصولات نمایندگی

با توجه به پژوهش محور بودن دوره های آموزشی پویانش، در هر رشته برای آموزش ابزاری برای کار دانش آموزان مورد نیاز است. با توجه به اهمیت پاسخگویی سریع به نیاز دانش آموزان لازم است نماینده محترم پس از گذراندن دوره های ویژه آشنایی با رشته ها نسبت به تجهیز انبار خود اقدام نماید.

05.

موفقیت در گذراندن آزمون مدرسین برای تدریس در نمایندگی

در جهت ایجاد سطح یکسان آموزشی در کلیه نمایندگی ها، تمامی مدرسین پویانش می بایست در آزمون های مدرسین شرکت نموده و موفق به اخذ گواهی قبولی در آزمون ها شوند. این موضوع یکی از مهم ترین شرایط پویانش در اعطای نمایندگی است. با توجه به فعالیت اصلی پویانش در بحث آموزش بدیهی است می بایست نسبت به کیفیت مدرسین در سطح کشور حساسیت وجود داشته باشد.

06.

ثبت درخواست رجیستری و گذراندن دوره های "پشتیبان نمایندگی"

پس از ثبت درخواست خود برای اخذ نمایندگی پویانش و کسب اطلاعات اولیه در خصوص نحوه فعالیت و رشته های مختلف پویانش، می بایست نسبت به ثبت درخواست رجیستری خود برای ورود به دوره های تکمیلی جذب، بررسی بیشتر رشته های آموزشی و شناخت خدمات اقدام نمایید. همچنین پس از ثبت رجیستری و گذراندن دوره های تکمیلی اول، می توانید نسبت به تجهیز انبار خود اقدام نمایید.

سوالات متداول

همانطور که در شرایط اخذ نمایندگی بیان گردید، افراد حقیقی که فاقد مرکز آموزشی هستند می توانند با راهنمایی کارشناسان و مدیران پویانش نسبت به عقد قرارداد با مراکز دیگر در جهت ایجاد فضای برای برگزاری دوره های آموزشی اقدام نماید. پس این موضوع ممانعتی برای افراد با انگیزه بالا ایجاد نمی کند.

همکاران ما در تیم پویانش حداکثر تا 48 ساعت پس از ثبت درخواست، با شما تماس حاصل می نمایند.

پس از ثبت درخواست شما، همکاران ما ابتدا توضیحات مقدماتی در خصوص نحوه فعالیت و رشته ها در اختیار شما قرار می دهند. با این توضیحات شرایط برای ثبت درخواست رجیستری شما فراهم می گردد. پس از ثبت درخواست رجیستری در دوره های تکمیلی شرکت خواهید کرد. پس از آن برای ورود لازم به تجهیز انبار نمایندگی می باشد.

با توجه به نفس فعالیت های پژوهشی و مهارت محور، در اختیار قراردادن تجهیزات برای آموزش یک جز جدایی نا پذیر است. بنابراین در صورت عدم استفاده از ابزار و تجهیزات آموزشی نفس کار که مرتبط با مهارت و پژوهش است زیر سوال خواهد رفت. بنابراین برای آموزش هدفمند موضوعات نیاز به خرید ابزار برای دانش آموزان می باشد.

در پویانش خدمات مختلفی برای شما تدارک دیده ایم. از دوره های ویژه و اختصاصی در بحث مدیریت و تیم سازی، دوره های تولید محتوا برای فضای مجازی، دوره های آموزشی برای مدرسین، دوره های معرفی مراکز هدف و نحوه عقد قرارداد و … . 

علاوه بر این موضوعات در جهت شروع فعالیت نمایندگان، برای تجهیز انبار پلن های مختلفی تعریف شده است که شما می توانید از آن ها استفاده نمایید.